Pierwsz porażka

Spotkanie z KS KOLONIA stało na wysokim poziomie jak na B klasa.Nasz zespół doznał pierwszej porażki w tym sezonie  przegrywając 3:1.Honorową gola dla naszej drużyny zdobył D.Wołowicki.Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz przeciwnik ,który w pierwszej połowie prowadziła 1;0.Na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani i już w 68 min wyrównaliśmy.Po tej bramce złapaliśmy wiatr w żagle i stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola ,lecz nie zostały wykorzystane i jak to bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą.W 75 straciliśmy bramkę na 2;1 i zaraz potem na 3;1 i było już po meczu .Miejmy nadzieje ,że była to pierwsza i ostatnie porażka w tym sezonie.Za tydzień spotkanie na szczycie z Kraśnikiem o godz 15;00 na naszym stadionie .ZAPRASZAMY