TRANSFERY

Mimo tego ze spadliśmy do klasy B to staramy utrzymać trzon drużyny z zeszłego sezonu ,a także pozyskać kilku wartościowych i doświadczonych zawodników.Do klubu dołączyli:Wożny Adrian,Ćwiak Zbigniew obaj Gks Raciborowice.Po kontuzji do treningów wraca  nasz bramkarz Daniel Zioła oraz treningi po rocznej przerwie wznowił Kamil Członka .W trakcie załatwiania jest dwóch zawodników KS Legnickie Pole oraz jeden zawodnik Gks Raciborowice.Z klubem pożegnali się Dawid Wozniak Paweł Kumosz. Cieszy nas pozostanie w naszej drużynie naszego kapitana Kamila Kowalewskiego, mimo wielu propozycji zmiany barw Kamil postanowił pomóc w walce o awans.Po rozwiązaniu sekcji juniorów do Bks Bolesławiec wypożyczony został  Mateusz Pełech,który nie ma jeszcze ukończonych 16 lat i nie może u nas występować czego bardzo żałujemy.Do końca okienka transferowego jeszcze miesiąc więc nasz zarząd na pewno poczyni starania o wzmocnienie kadry .