Emocje w Dąbrowej

W meczu z Dąbrową wyszliśmy na boisko w roli faworyta, lecz już w 7 min. zostaliśmy sprowadzeni na ziemię.Po strzale Cieśli przegrywaliśmy 1;0,Ten sam zawodnik podwyższył w 17 min na 2;0 i widmo straty punktów stawało się realne.W 28 min nasze nadzieje odżyły ponieważ kontaktowego gola strzela D,Wołowicki 2;1.Nie cieszyliśmy się długo tą bramką gdyż w 31min.Biczak podwyższa na 3;1.Taki wynik utrzymał się do przerwy.W  szatni powiedzieliśmy sobie kilka męski słów i na drugą połowę wyszliśmy mocno zmotywowani.dało to efekt w 67min kiedy to D.Wołowicki strzela na 3;2 co daje nam pozytywnego kopa do ataku i w 75 min. K.Kowalewski wyrównuje 3;3.Idąc za ciosem 3minuty później A.Woźny daje nam prowadzeni 4:3.W tym momencie przeciwnik można powiedzieć ,że jest tylko na boisku.Po kilku niewykorzystanych sytuacjach w 85 min.K Kowalewski podwyższa na 5;3 dla GKS IWINY.Po tym spotkaniu zostajemy samodzielnym liderem wyprzedzając Kraśnik o 2 punkty.Oby tak dalej