Udana inauguracja sezonu

Nasz zespół zainaugurował sezon od wysokiego zwycięstwa w Tomisławiu z tamtejszym Roanem 4;0 GKS od początku dominował na boisku i nieustannie atakował co dało efekt  już w 15 min  Kamil Kowalewski wyszedł sam na sam z  bramkarzem i bez problemu umieścił piłkę w siatce,Druga bramka padła po ładnym uderzeniu zza pola karnego Sławomira  Zawady i taki wynik utrzymał się do przerwy,Druga polowa zaczęła się od naporu  gospodarzy ,lecz nasi obrońcy spisywali się dzisiaj bardzo dobrze ,a w  szczególności najlepszy na boisku Zbigniew Ćwiak..W 70 min pięknum strzałem z 23 metrów popisał się Kamil Ćwiak i mamy 3 bramkę,Czwarta bramka padła po rajdzie Kamila Ćwiak ,który dorzucił piłkę  w pole karne do wprowadzonego wczesniej na boisko Olka Tabora ,ten bez większych problemów skierował piłkę do siatki.Do końca meczu mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku ale nie udało się ich wykorzystać.

Skład;Różycki Łukasz,Symczyszyn Zygmunt , Ćwiak Zbigniew,Znyk Norbert(83Stępień Grzegorz),Wozny Adrian ,Ćwiak Kamil,Zawada Sławomir(60 Szewczyk Adrian),Wilczyński Maciej(78 Tabor Aleksander),Kurdyś Wojciech(80 Górniak Jan)

,Kowalewski Kamil ,Członka Kamil    Rezerwowi;Heryć G. Zawada M. Stępień G.Szewczyk A.Tabor A. Górniak J.