Wymęczone 3 pkt.

W drugim meczu o mistrzostwo klasy B nasz zespół pokonał na własny boisku LKS Dobra 3;2.Zwycięstwo jak widac po wyniku nie przyszło łatwo.Zaczelismy  od masowych ataków na bramkę gości ,lecz nie udało się wykorzystać kilku dogodnych sytuacji.Dopiero w 24 min wyszliśmy na prowadzenie po dokładnym podaniu przez Łukasza Bajera na czystą pozycję wyszedł Kamil Kowalewski .który dopełnił formalności i mamy 1:0 .Długo nie cieszyliśmy się prowadzeniem ponieważ po nieporozumieniu naszych obrońców napastnik gości Piotr Błotny z zimną krwią skorzystał z okazji i wyrównał 1:1.Napór na bramkę gości nadal trwał i w 43 min po indywidualnej akcji faulowany w polu karnym zostaje Kamil Kowalewski.Sędzia bez wahania wskazuje na rzut karny ,który na gola zamienia Kamil Ćwiak 2:1 .Po zmianie stron do głosu doszli goście i w 67 min.Rafał Mrozik wyrównał 2:2. Mimo wielu sytuacji nie moglismy strzelić zwycięskiego gola,dopiero w 84 min po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Adriana Woźnego najwyżej do piłki wyskoczył Norbert Znyk i ustalił wynik meczu na 3:2.