Mecz do jednej bramki

Mecz w Trzebieniu trzeba zaliczyć do takich który po prostu się  odbył.Jak się spodziewaliśmy nasz zespół ruszył od początku do ataków na bramkę gości i już w 11 min.mamy 1:0 (D.Wołowicki) następnie w 18min. ten sam zawodnik podwyższa na 2:0.Trzecie trafienie dorzuca K.Kowalewski 3:0. Pomimo ie wykorzystanych kilku 100% sytuacji do przerwy utrzymuje się wynik 3:0 dla naszej drużyny.Po przerwie wprowadzony po rocznej przerwie na boisko Oskar Wędzel w pierwszym kontakcie z piłką podwyższa wynik 4:0.W ,między czasie tracimy dwóch naszych zawodników po otrzymaniu dwóch żółtych kartek a w konsekwencji czerwonych.ten fakt jednak nas nie złamał i w  dziewiątkę strzelamy trzy bramki.Hat-trika zalicz K.Ćwiak 70,78,84.min. Końcowy wynik 7;0 dla GKS IWINY.   MAMY LIDERA